کابین عقب پراید فولکسی اختصاصی

بازدید : 3409   |      

مشخصات :
نوع خودرو : اتاق عقب پراید
ابعاد (سانتیمتر) : 220*140*90
جنس : فایبرگلاس
رنگ : دلخواه مشتری

فایبرگلاس سهیلیران
طراح و سازنده انواع اتاق عقب وانت و محصولات فایبرگلاس
تلفن همراه : 09153042651 - 09353588087
تلفن ثابت : 051۳۷۶۳۸۴۹۹

کابین پراید فولکسی اختصاصی

اتاق عقب وانت پراید فولکسی اختصاصی درب از سه جهت بازشو (اتاق عقب پراید وانت فولکسی ) برای معرفی این اتاق عقب یک جمله شاید گویا باشد و آن هم کابینی پرکاربردمناسب هر پیشه ای.این اتاق عقب که به اتاق عقب فولکسی پراید معروف است .

اتاق عقب وانت پراید فولکسی یکی از اتاق هایی است که صاحبان هر کسب و کاری خصوصا رستوران ها و فست فود های سیار خواهان آن هستند. این اتاق عقب دربهایی از جنس فایبر یا کرکره بنا به درخواست مشتریان دارد، این اتاق عقب دارای ایمنی بسیار بالایی است و اگر برای رسیدن به کالا یا ابزار های خود از این اتاق عقب استفاده می کنید می توانید بهترین دسترسی نسبت به سایر اتاق عقب ها راداشته باشید.

این اتاق عقب دارای ارتفاع استاندارد است و در صورت تمایل می توانید ارتفاع آن را کم یا زیاد سفارش بدهید. اتاق عقب وانت پراید فولکسی دارای تنوع رنگ است و شما می توانید نسبت به انتخاب رنگ برای اتاق عقب خود اقدام کنید. اتاق عقب وانت پراید فولکسی از داخل با موکت عایق شده و همچنین در صورت تمایل می توانید از ژلکد استفاده کنیدبرای انتخاب یک اتاق عقب پر کاربرد و در عین حال زیبا و شیک از این اتاق عقب غافل نشوید.

اتاق عقب وانت پراید از جنس فایبرگلاس سبک و با دوام دارای طول عمر بالا می باشد همچنین شیشه ها سکوریت اتومبیلی می باشداتاق عقب وانت به صورت آیرودینامیکی ساخته شده است. اتاق عقب وانت از جنس فایبرگلاس 7 لایه uvدار ساخته شده است. اتاق عقب وانت در برابر آب و آفتاب بسیار مقاوم است . اتاق عقب وانت استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد