کابین عقب مزدا وانت دو کابین مدل استیشنی

بازدید : 1375   |      

مشخصات :
جنس کابین : فایبرگلاس 7 لایه ، رزین UV دار
بلندی کابین : 50 سانتیمتر
شیشه :سکوریت

کابین سازی سهیلیران
ارسال رایگان به سراسر استان خراسان
گارانتی 6 ماه خدمات تعویض قطعات + 2 سال خدمات پس از فروش
طراح و سازنده انواع اتاق عقب وانت و محصولات فایبرگلاس
تلفن همراه : 09153042651 - 09353588087
تلفن ثابت : 051۳۷۶۳۸۴۹۹

کابین عقب مزدا وانت دو کابین مدل استیشنی

اتاق عقب وانت مزدا دوکابین استیشنی (اتاق عقب مزدا وانت ) یک اتاق عقب وانت برای زیبا تر کردن و استفاده از یک فضای امن برای وانت مزدا است.این کابین که به کابین همسطح هم معروف است .

اتاق عقب وانت مزدا دوکابین استیشنی یکی از اتاق های عقب عمومی برای انواع مختلف این ماشین است  و رانندگانی که به دنبال زیبایی  و در عین حال ایمنی برای وانت خود هستند با استفاده از این اتاق عقب به تمام خواسته ی خود می رسند. اتاق عقب وانت مزدا دوکابین استیشنی دقیقا همسطح خودرو می باشد.

اتاق عقب وانت مزدا دوکابین استیشنی دارای تنوع رنگ است و شما می توانید هم درب شیشه یا در غیر اینصورت از درب فایبر نیزاستفاده کنیداتاق عقب وانت مزدا دوکابین استیشنی از داخل با موکت عایق شده و همچنین در صورت تمایل می توانید از ژلکد استفاده کنیدبرای انتخاب یک کابین زیبا و شیک و همچنین جوان پسندانه از این کابین غافل نشوید.

اتاق عقب وانت مزدا از جنس فایبرگلاس سبک و با دوام دارای طول عمر بالا می باشد همچنین شیشه ها سکوریت اتومبیلی می باشداتاق عقب وانت به صورت آیرودینامیکی ساخته شده است. اتاق عقب وانت از جنس فایبرگلاس 7 لایه uvدار ساخته شده است. اتاق عقب وانت در برابر آب و آفتاب بسیار مقاوم است . اتاق عقب وانت استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد.