کابین عقب ال 90 وانت مدل اسپرت (لید)

بازدید : 996   |      

مشخصات :
جنس کابین : فایبرگلاس 7 لایه ، رزین UV دار
بلندی کابین : 20 سانتیمتر

کابین سازی سهیلیران
ارسال رایگان به سراسر استان خراسان
گارانتی 6 ماه خدمات تعویض قطعات + 2 سال خدمات پس از فروش
طراح و سازنده انواع اتاق عقب وانت و محصولات فایبرگلاس
تلفن همراه : 09153042651 - 09353588087
تلفن ثابت : 051۳۷۶۳۸۴۹۹

کابین عقب ال 90 وانت مدل اسپرت (لید)

اتاق عقب وانت ال نود سوپر لید (اتاق عقب ال نود اسپرت لید ) این اتاق عقب وانت ال نود همانند یک صندوق عقب خودرو عمل می کند وبرای کسانی که می خواهند زیبایی منحصر به فردی را به اتاق وانت عقب ال نود خود بدهند کار را راحت کرده است. اتاق عقب وانت ال نود سوپر لید کاملا همسطح با لبه ی باربند عقب وانت طراحی و ساخته شده است. با توجه به درخواست های مکرر مشتریان عزیز برآن شدیم تا برای اولین بار این اتاق عقب را طراحی و تولید کنیم. درب این اتاق عقب به صورت جکی و به طرف بالا باز می شود. اتاق عقب وانت ال 90 سوپر لید توانسته است با توجه به عمر کوتاه از تولید مورد استقبال مشتریان واقع شود.

روی این اتاق عقب می توانید از رول بار یا باربند نیز استفاده کنیداتاق عقب وانت اسپرت لید ال 90 از داخل موکت شده است و در صورت صلاحدید می توان از ژلکد برای داخل نیز استفاده نمود. از نظر ایمنی این اتاق عقب وانت دارای حداکثر ایمنی می باشد.

اتاق عقب وانت ال نود اسپرت لید دارای تنوع رنگ است و سفارش دهندگان اتاق عقب وانت می توانند نسبت به انتخاب رنگ برای اتاق عقب خود اقدام کنید.

اتاق عقب وانت ال 90 از جنسفایبرگلاس سبک و با دوام دارای طول عمر بالا می باشد همچنین شیشه ها سکوریت اتومبیلی می باشداتاق عقب وانت به صورت آیرودینامیکی ساخته شده است. اتاق عقب وانت از جنس فایبرگلاس 7 لایه uvدار ساخته شده است. اتاق عقب وانت در برابر آب و آفتاب بسیار مقاوم است . اتاق عقب وانت استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد.