کابین عقب آریسان مدل فولکسی بلند

بازدید : 1220   |      

مشخصات :
جنس کابین : فایبرگلاس 7 لایه ، رزین UV دار
بلندی کابین : 115 سانتیمتر
بلندی از کف : 160 سانتیمتر
شیشه :سکوریت

کابین سازی سهیلیران
ارسال رایگان به سراسر استان خراسان
گارانتی 6 ماه خدمات تعویض قطعات + 2 سال خدمات پس از فروش
طراح و سازنده انواع اتاق عقب وانت و محصولات فایبرگلاس
تلفن همراه : 09153042651 - 09353588087
تلفن ثابت : 051۳۷۶۳۸۴۹۹

کابین عقب آریسان مدل فولکسی بلند

اتاق عقب وانت آریسان فولکسی با ارتفاع  160 از کف (کابین عقب آریسان فولکسی ) این اتاق عقب برای آن دسته از دارنگان وانت آریسان است که می خواهند فضا و جای مناسب تر و بزرگتری را برای حمل کالای خود در ناحیه عقب وانت داشته باشند.این اتاق عقب به دلیل زیبایی می تواند جایگزین مناسبی برای اتاق های چادری باشد.این کابین از سال 95 تولید و در سال 96 طراحی آن بازنگری شد0 است .

اتاق عقب وانت آریسان فولکسی یکی از اتاق های عقب عمومی برای انواع مختلف وانت ها است  ، با این تفاوت که اتاق را می توان یکی از زیباترین اتاق های وانت آریسان نامید. به دلیل استفاده از درب های متنوع خصوصا کرکره این کابین قدرت اختیار در انتخاب را به ما می دهد. و اگر از درب کرکره استفاه شود این اتاق عقب وانت یکی از ایمن  ترین های اتاق عقب در بازار می شود.

طول و عرض و ارتفاع این اتاق عقب وانت  160*140*60 می باشد که ارتفاع آن از کف محاسبه می گردد. اتاق عقب وانت آریسان (فولکسی) دارای تنوع رنگ است و شما می توانید هم درب شیشه یا در غیر اینصورت از درب فایبر  یا دولنگه و کرکره نیزاستفاده کنیداتاق عقب وانت آریسان فولکسی از داخل با موکت عایق شده و همچنین در صورت تمایل می توانید از ژلکد استفاده کنید.

از اینکه این اتاق عقب را برای وانت آریسان خود انتخاب می کنید به هیچ عنوان شک نداشته باشید چرا که شما یکی از بی نظیر ترین اتاق های آریسان را انتخاب کرده اید .

اتاق عقب وانت آریسان از جنس فایبرگلاس سبک و با دوام دارای طول عمر بالا می باشد همچنین شیشه ها سکوریت اتومبیلی می باشداتاق عقب وانت به صورت آیرودینامیکی ساخته شده است. اتاق عقب وانت از جنس فایبرگلاس 7 لایه uvدار ساخته شده است. اتاق عقب وانت در برابر آب و آفتاب بسیار مقاوم است . اتاق عقب وانت استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد.