کابین عقب آریسان مدل آمبولانسی

بازدید : 1192   |      

مشخصات :
جنس کابین : فایبرگلاس 7 لایه ، رزین UV دار
بلندی کابین : 80 سانتیمتر
بلندی از کف : 125 سانتیمتر
شیشه : سکوریت

کابین سازی سهیلیران
ارسال رایگان به سراسر استان خراسان
گارانتی 6 ماه خدمات تعویض قطعات + 2 سال خدمات پس از فروش
طراح و سازنده انواع اتاق عقب وانت و محصولات فایبرگلاس
تلفن همراه : 09153042651 - 09353588087
تلفن ثابت : 051۳۷۶۳۸۴۹۹

کابین عقب آریسان مدل آمبولانسی

یکی از محصولات گروه صنعتی قرنی کابین آریسان یا اتاق وانت آریسان است امروز میخواهیم به توضیح مشخصات ظاهری اتاق عقب آریسان  از نوع آمبولانسی بپردازیم.

تنوع تولید در اتاق عقب وانت آریسان بسیار گوناگون است و اتاق عقب آمبولانسی کابینی است که می توان آن را گل سر سبد در بین انواع اتاق عقب آریسان نامید. اتاق عقب آمبولانسی در ارتفاع مناسب و متناسب ترین اتاق با بدنه آریسان طراحی و ساخته شده است. اتاق عقب آریسان با بهره گیری از بهترین متریال مشابه تمای اتاق ها از کیفیت درجه یک محصولاتمان بهره می برد. این اتاق به درب فایبر یا شیشه ای مجهز می گردد. بدنه داخلی اتاق عقب آمبولانسی از جنس موکت مخصوص خودرو ویا از ژلکد با توجه به سلیقه مشتری می باشد. تنوع رنگ در اتاق عقب وانت آریسان مانند بقیه کابین ها می باشد سایز این کابین   250*160*80 می باشد.

ویژگی های عمومی انواع  اتاق عقب وانت آریسان

اتاق عقب وانت به صورت آیرودینامیکی ساخته شده است.

اتاق عقب وانت از جنس  فایبرگلاس  7 لایه uvدار ساخته شده است.

اتاق عقب وانت در برابر آب و آفتاب بسیار مقاوم است .

اتاق عقب وانت استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد.

اتاق عقب وانت در تمامی مدل ها به سراسر کشور  ارسال میشود.

اتاق عقب وانت دارای ساختاری متناسب با بدنه خودروی شما طراحی شده است.

اتاق عقب وانت باد شکن است و سرعت اتومبیل شما را نمی گیرد، ضمنا اتاق عقب وانت آیرودینامیکی قرنی بسیار سبک است و مصرف سوخت را افزایش نمی دهد.

توصیحات تکمیلی:

 دارای ضمنات نامه کتبی می باشد و این اتاق عقب وانت از 5 تا 10 سال خدمات پس از فروش بهره می برد. شما مشتریان عزیز به این نکته توجه داشته باشید که این اتاق ها در تاج دارای سقف دو لایه بوده و به بدنه خودرو آسب وارد نمی کند. به هیچ عنوان برای نصب از چسب استفاده نمی گردد.

یکی از مزایای اتاق عقب وانت  ما استفاده از جک های گازی بسیار با کیفیت است  که توسط شرکت های تولید کننده خارجی آزمایش خود را پس داده و نیروهای متناسب را می تواند تحمل کند. زبانه های اتاق عقب وانت و لولاها نیز بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده است.

استفاده از انواع درب های فایبرگلاس ،" کرکره، شیشه و دولنگه  برابر درخواست مشتری می باشد. برای هر کدام از اتاق عقب  وانت ها شیشه اختصاصی ساخته شده است که از جنس سکوریت نشکن اتومبیلی استفاده شده است. یکی از آپشن های برتر و سفارشی اتاق عقب وانت آریسان بهره گیری از انواع شیشه در عقب اتاق به عنوان چراغ استپ و در سقف اتاق عقب و استفاده از رول بار روی سقف اتاق عقب وانت است.